Menu

AruArt

dziennik niecodzienny

Wszystko

Dawno, dawno temu... cz. 2

aruart

Wczoraj ukazała się kolejne legenda stworzona przez Tomka Bagińskiego, tym razem to Pan Twardowski. Film wyszedł doskonale, a diablica... taka może po mnie przyjść.


Kartonowe Wojny

aruart

Długie i chłodne jesienno zimowe wieczory, można spędzić nadrabiając filmowe zaległości, lub racząc się książką, przy dobrej muzyce. Można taż, ten czas wykorzystać bardziej kreatywnie. W tym celu należy zebrać kilkoro znajomych, zgromadzić sporo kartonów, farby i taśmę klejącą. Połączyć to z własną pomysłowością, a wyjść z tego mogą, naprawdę interesujące rzeczy. A oto przykład:

 

A to, żeby móc porównać z oryginałem


 

Amerykańskiemu kolektywowi Dumb Drum, przy bardzo skromnych środkach udało się w dość niezwykły sposób odtworzyć trailer (każdy jego fragment) do najnowszej odsłony Gwiezdnych Wojen. Niżej kilka innych przykładów ich inspirującej działalności:

 


Tribute to Solidarity

aruart

Warto obejrzeć klip promujący film „Wałęsa” Wajdy. I chociaż na ten film nie czekam, to klip sprawił, że chociaż przez chwilę poczułem się dumny z tego, co udało się Polakom dokonać. Szkoda tylko, że później, to wszystko zostało zmarnowane.
Koniec Beastie Boys

aruart

 

Właśnie dotarła do mnie bardzo nieprzyjemna wiadomość. Dziś nad ranem zmarł Adam Yauch, jeden z członków Beastie Boys. Oznacza to kres istnienia tej niezwykłej kapeli, która wymyka się wszelkim klasyfikacją. Nowych nagrań nie będzie, na szczęście, zawsze można sięgnąć do tego co stworzyli.© AruArt
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci